8 Ağustos 2012 Çarşamba

Kaligrafi Çalışması

İşte bitanecik prensesim için yaptığım kaligrafi çalışması. Kızım, babacık seni çooook seviyor :) E ne demiş atalarımız; "Baba meşe ağacı gibidir, meyvesi olmasa bile gölgesi yeter." Evet, işte kızımın ismi : Göksu


6 Ağustos 2012 Pazartesi

1. Çekilişim veeeee Kazanaaaaaannnn

Merhaba Arkadaşlar....

         Çekilişin son günü 05 Ağustos idi. Sonucu 07 Ağustos'da duyuracağımı söylemiştim ama o gün iş yerinde nöbetçi olduğum için bugün açıklıyorum. Çekilişe katılan herkese çok teşekkür ediyorum.

                 Hem blogunda hemde facebookta paylaşanlara iki şans verdim.
         Aşağıdaki resimde bunu açıkca görebilirsiniz. Mavi ile yazılmış olanlar facebookta, kırmızı ile yazılanlar bloglarında çekilişimizi duyuran arkadaşlarımız. (Listede ismini göremeyen arkadaşlarımız ne yazık ki paylaşımlarınıza ulaşamadım).


          Katılım süperdi, gerçekten bu kadar blog severin katılacağını tahmin etmemiştim. Çok mutlu oldum. Yukarıdaki resimdeki gibi isimlerinizi yazdım ve eşit olarak kestim.            Daha sonra kesilen parçaların hepsini tek tek katladım.


             Gerçekten katlama işi yorucu :) Katladıktan sonra eşime dedim ki : "Kapat gözlerini, iyice karıştır karıştır karıştır (üç defa) Bir tanesini çek bakalım".             Veeeeee Kazanaaaaannnnn : okuyan

  Sevgili okuyan lütfen metinatalar05@gmail.com adresine ad-soyad, adres ve tel no. gönderirsen en kısa zamanda hediyelerini kargoya vereceğim. 

Tebrikleeeer... 

     
        

bunlarda ilginizi çekebilir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...